Novinky

Vrh C

Jaro / Léto 2020

1.2. – 2.2.2020

Se konala MVP Brno. Naše chovatelská stanice měla v sobotu zastoupení z Vrhu B a to naše fenka Berta Nika-Ho a Beowulf Jambo Nika-Ho. V neděli se k sourozencům přidal i bráška Bumblebee Jambi Nika-Ho. Všichni sourozenci byli v mezitřídě, která byla zastoupena soupeři. V sobotu jela podpořit své děti i mamka Asta Lady Moravia Traj a po oba dva dny se krásně předvedla i babička našeho vrhu a matka naší Asta Tara Chelsey Donnevara,která se jako veteránka předvedla a stala se šampionkou Veterána.


24.1.-26.1.2020

MVP Nitra. 3 náročné , ale úspěšné dny . Naše fenka Berta 3x získala V2.rCAC a to měla silnou konkureci.

Náš Saarloos Chato se úspěšně rozloučil se svojí výstavní kariérou na Slovensku. V sobotu získal BOB a v neděli BOS a taky poslední a nejvyšší titul šampiona SKJ. Tím se stal prvním SAV s tímto titulem.


19.1.2020

Tak nám napdl první a i poslední sníh. Hned jsme toho šli využít a naše kamarádka sousedka Natálka s bráškou postavili krásného sněhuláka.


13.1.2020

Tak je tu rok 2020 a začíná i nová výstavní sezóna , kterou jsme započali na NVP v Brně. Berta a bratr Beuwulf Jambo Nika-Ho v tř. mezitřídě, Asta Lady Moravia Traj v tř.pracovní a taky přijela babička Tara Chelsey Donnevara.

Berta Nika-Ho V1, CAC , Národní vítěz

Beowulf Jambo Nika-Ho V1, CAC

Tara Chelsey Donnevara V1,CAC, NV , BOB , BIG 4

Asta Lady Moravia Traj VD ( povánoční kg )

z leva Tara Chelsey Donnevara, Berta Nika-Ho, Asta Lady Moravia Traj a Beowulf Jambo Nika-Ho