Novinky

S velkou radostí oznamujeme, proběhlo krytí Cii a Kohinoora na Slovensku.

Rezervace jsou stále otevřené

Pozdrav z nám poslal Endy z vrhu C

Po delší době nám přišel pozdrav od Arese z vrhu C. Je tak podobný svému otci Harppymu a to jak vzhledově tak i povahou.

Máme tu opět jaro a kluci z vrhu D nám poslali pozdrav.

Dionysus Béza
Démon Togo

Když se zlepší počasí, tak proč ho nevyužit a jít si pocvičit, abychom něco nezapomněli. Asta svoji vnučku učí vše co zná a opravdu jí to jde hezky.

Asta a Cia
Asta
Cia

A je to doma. Krásný dárek na MDŽ :-),

Tak už máme výsledky výstavních a i sportovních úspěchů pod klumeb BŠO naší Cia Chelsey Nika-Ho.

3. místo získala jako nejlepší fena plemene na Slovensku

5. místo je z celkového úmístění všech z plemene na Slovensku

15. místo zíkala na Makáči vytrvalostních sportů pod klubem BŠO.

Vrh D oslavil 2 roky a majitelé nám poslali fotky.

Démon
Béza
Shiro
Draco
Berta nezabřezla

Únor byl vždy měsíc plný sněhu. Connie se svým pánečkem mají rádi turistiku a tak se rozhodli, že si udělají krásný výlet.

V Brně se konala Mezinárodní výstava psů, kam jsme jeli podpořit i našeho odchovance z vrhu C, Cyklon Nika-Ho a taky ve veteránech a zároveň se rozloučil i s výstavní kariérou náš Chato.

Cyklonek se krásně předvedl. Je to krásný pevný pes, který zaujal i diváky. Je krásné, když dostanete titul, ale mnohem cennější je, když pes zaujme okolí a to chovatele potěší.

Moc děkujeme Martině Grunštíkové, že Cyklonka přijela ukázat.

Chato nastoupil jako jediný v třídě veteránu a hned při vstupu do kruhu nám paní rozhodčí říká, jejda to je mimochod. Já se usmála a vše brala v pohodě, protože vedle v kruhu se vystavovali bělouškové a Chato chtěl za nimi. Paní rozhodčí jsme pobavili. Když nás požádala o běh, tak Chato nahodil svůj mimochod, ale jak uviděl běhající bělouše, tak přepnul. Paní rozhodčí nás zastavila a jak řekla teď, tak Chato běžel zároveň s bělouškama a ukázal ten svůj krásný běh. Při posuzování se předvedl a nebyl by to on,kdyby nelaškoval s paní rohodčí :-). Získal V1, CACIB-V,BOV a tím spnil vše pro udělení titulu C.I.B. Veterán.

Máme dva dny na to, abychom se nám podařilo získat poslední titul CAC nebo r.CAC pro získání Slovenského Šampiona. V pátek paní rozhodčí byla velmi příjemná, ale tajnůstkářská. Když byla mamka s Ciou v kruhu, tak ji bylo řečeno V2 bez titulu a hned nás přešel úsměv. Tak blízko jsme už byli, ale jak jsem šla vyzvednout posudek, tak co nevidím V2 r.CAC. Hurá s velkou radostí se můžeme pochválit, že ta naše holka šikovná je ŠAMPIONKA SLOVENSKA. V sobotu jsme získali V2, paní rozhodčí nám dala krásný posudek, ale ta srst opět. Poznali jsme i nové přátele a Cia má nového kamaráda v Trenčíně :-D.

A máme tu začátek nového roku, nových zážitků a i překvapení. Dnes se konala NV BRNO, kam jsme se vydali s Ciou. Její třída byla nejvíce obsazená a jak všichni víme, tak počasí nám moc nepřeje, a tak dlouhá srst není taková jaká by měla být. Cia se předvedla skvěle, měla krásný posudek, ale získala své druhé VD v životě. Bereme to sportovně, protože víme, že srst nebyla v takové kvalitě, ale to nám nevadí. :-). Hlavní je, to že jsme setkali s přáteli, které jsme poznali minulý rok v Rakousku .