Vrh – D

22.2.2022

6 pejsků a 1 fenka

Berta Nika-Ho

Khotan Nubika

Ženicha pro Bertičku vybírala moje mamka (majitelka) opravdu dlouho. Mojí mamce se vždy líbila línie CHS Nubika a tak sleduje její odchovy pečlivě a hlavně uchovněné jedince. Po pravdě se snažíme vždy najít jedince pevné kostry, super povaha a s línií , kde převládá dlouhá srst a to je v dnešní době opravdu obtížné a taky covid nám neumožnil vyjet za hranice ČR. A tak při hledání a prohlížení fotek z bonitací ji zaujal Khotan Nubika. Svým vzhledem ji připomenul jejího prvního psa Ozzyho Dodger of Kim´s Dream, a taky to, že Khotan má předpoklad že by mohl předávat i dlouhou srst, protože ze strany svého otce je línie dlouhé srsti.

Khotan je rodinný pes. Má skvělou povahu. Klidný, poslušný, vyrovnaný a mezi sousedy velmi oblíbený.

Z tohoto spojení štěňátka určitě budou klidné a vyrovnané povahy. Přepoklady jak na sport, výstavy, ale jako super parťáci na společné chvíle.

A jaké hledáme majitele pro vrh D. Určitě pohodáře, kteří už mají zkušenost se psem a ví, že pes tu bude s Vámi cca 12let i déle. Rodiny s dětmi, kde děti ví jak se chovat ke štěněti a že štěně není hračka ani dekorace na zahradu, ale člen rodiny.

10 dní

Fialový – PES “Dionysus Béza” (Rezervovaný)
Modrý – PES “Démon Togo” (Rezervovaný)
Červená – FENKA “Daisy Rose” (Rezervovaná)
Oranžový – PES “Dior Draco” (Rezervovaný)
Hnědý – PES “Dakar Dag” (Rezervovaný)
Šedý – PES “Dron Loki” (Rezervovaný)
Zelený – PES “Didaktik” (Rezervovaný)
Fialový – PES
Modrý – PES
Červená – Fenka
Oranžový – PES
Hnědý – PES
Šedý – PES
Zelený – PES
Fialový – PES
Modrý – PES
Červená – Fenka
Oranžový – PES
Hnědý – PES
Šedý – pes
Zelený – PES