Vrh – A

2.3.20217

4 fenky

Alma Ria, Asta Lucky, Amber, Asima Luna

Zdraví: MDR 1 +/+ čisté po rodičích, DM – možnost přenosu po otci.

Z toho vrhu jsou uchovněny dvě feny, které se obě staly matkou. Veškeré informace najdete zde

2023

Amber

Asima Luna

Alma Ria

2022

Alma Ria

Amber

Asima Luna

2021

Amber

Asime Luna

Asta Lucky

Alma Ria

2020

Asima Luna

Asima se stala maminkou. Její porod měl komplikace, ale jeden bojovník to přežil, tedy bojovnice.

Amber

Amber se stala maminkou a pokračuje další pokrevní linie naší chovatelské stanice.

Asta Lucky

Alma Ria

Alma se svým tátou Harppym

Alma Ria a Asta Lucky

Po skoro 4 letech jsme byly kontaktováni majiteli, že si sestry nemohou nechat. S mamkou jsme nasedly do auta a ani bez váhání jsme si pro naše holky jely. Nevěděly jsme co máme čekat, ale bylo překvapující, že Alma i Asta byly v pohodě a vlastně při odjezdu se jak kdyby těšily, že už jedou domů. Jejich příběh dopadnul dobře. Obě sestry jsme vykastrovaly a každá má svou vlastní rodinu a užívají si života.

2019

Asima Luna

Amber

Alma Ria a Asta Lucky

Asima Luna

Amber

Alma Ria a Asta Lucky

Sestry spolu vyrůstají na statku.

2017

Asima Luna

Amber

Alma Ria a Asta Lucky

A je tu čas loučení. Princeznám přejeme šťastný a veselý život s novou rodinou a snad se s některýma opět uvidíme.

23.4.2017

Neuvěřitelné jak ten čas letí a naše princezny mají 7,5 týdne a za pár dní se rozutečou do svých nových domovů a budou dělat radost svým rodinám. Po holkách se nám bude opravdu stýskat, i když byli jen 4, tak byli jako za osmičlennou smečku. Bylo jich všude a o legrace nebyla nouze.

16.4.2017

Už jsme načipované, očkované a natetované, které víc prožívali naše chovatelky než my. A zelená barva byla opravdu všude :-). Na cestě domů od paní veterinářky jsme stavili na krátké návštěvě u hodného kamaráda, který se na nás opravdu těšil a vůbec nevěděl, že přijedeme. Byli jsme moc rádi, že překvapení se povedlo a ještě, že jsme jen 4 i tak jsme zapřáhli všechny dospělé.

13.4.2017

Máme 6 týdnu. Venku svítí sluníčko a taky přijela kmotřička Ria se na nás podívat a přivezla tolik dobrot a jelikož ráda fotí, tak se z nás stali modelky. Moc jsme to chovatelkám neusnadnili. Měli nás plné ruce, ale den to byl krásný a plný zážitků.

6.4.2017

5 týden na světě a jeli jsme na první krátký výlet autem a moc se nám to líbilo.

30.3.2017

Naše princezny mají 4 týdny.

Z leva: Alma Ria, Amber, Asima Luna Asta Lucky

23.3.2017

Máme tu 3 týden. Pobíháme, zkoumáme všechno nové a ochutnáváme i něco jiného než mléko od naší mamky. Taky krásně svíti sluníčko, tak jsme se šli podívat i ven a už se moc těšíme, až budeme moc zůstat déle.

16.3.2017

Jsme na světě už 2 týden a hezky přibíráme a pomalinku se nám začínají otevírat oči. Už se těšíme, jak se budou holky dívat na svět a budeme moc sledovat jejich reakce. To začíná ta pravá zábava a veselí.

2.3.2017

Se Astička a Harppy stali rodiči 4 feneček. Porod byl náročný, ale díky naší kmotřičce Rii a paní doktorce Petrové vše dopadlo dobře a holčičky se mají krásně k světu a hezky přibírají a Asta si mateřství užívá na plné obrátky.