Plánovaná štěňátka

Plánované vrhy na rok 2024

KDYKOLI V PRŮBĚHU ROKU BEREME A VEDEME REZERVACE NA ŠTĚŇÁTKA.

POKUD MÁTE ZÁJEM O ŠTĚŃÁTKO A CHTĚLI BYSTE SI UDĚLAT REZERVACI, KONTAKTUJTE NÁS NA MAIL: nika-ho@email.cz

Do rezervace uveďte jestli si přejete fenku nebo pejska. Všechny zájemce, kteří si štěňátko rezervují budeme kontaktovat a informovat o vrhu e-mailem. Veškeré informace budou i na našich stránkách.

Cia Chelsey Nika-Ho & Kohinoor Whiteline Czech

Berta Nika-Ho & Max AKBO-Parchovany, Amadeo Max-mel bieli nebeský vlci

S velkou radostí Vám přestavujeme budoucí otce vrhu F a G. Některé známe už delší dobu a jednoho jsme měli možnost poznat letos. Všichni jsou dlouhé srsti a pochází ze Slovenské republiky, ale jejich linie je obohacena o další krev z jiných zemích. Kdo nás sleduje, tak ví že se nám líbí pevná kostra, široká hlava, dlouhá srst a hlavně sledujeme zdraví a povahu. Toto vše splňují naši kandidáti, kteří jsou nejen výstavně úspěšní, ale mají i geny pracovní ve své linii.

KOHINOOR WHITELINE CZECH

Jsme vybrali pro naši fenku Ciu. Kairův otec je Fenix, který je otec našeho Vrhu E. Kairova  matka pochází ze Slovinska. Kairo je pevné kostry, vyrovnané povahy, výstavně úspěšný. Se svým majitelem žije v horách, ale když se musí do města a jeho druhý domov je Bratislava, tak městský ruh zvládá skvěle.  Očekáváme pejsky vyrovnané povahy,dlouhé srsti, tmavý pigment a pevné kostry. Kairo zatím nekryl, tak že jsme jeho potomky neviděli.

  • Výška 61 cm

  • DKK A, DLK 0/0

  • DNA, MDR1 +/-, DM N/N

MAX AKBO-PARCHOVANY

Maxe známe od jeho výstavních počátků a jelikož se nám nezdařilo krytí Maxe s naši fenkou Astou, tak jsme se rozhodli, že pokusíme štěstí s naší Bertou. Maxova matka pochází z české CHS z Ranče Montara a otec z Chorvastka, který byl velmi výstavně úspěšný a opravdu krásný pes, pevné kostry a krásné dlouhé srsti. Max je svému otci ce se týká stavby těla hodně podobný, ale taky je úžasné povahy a jeden z nejúspěšnějších výstavních psů reprezentující slovensko. Teď už si dal výstavní důchodek a předal žezlo mladším. Očekáváme vyrovnané potomky, pevné kostry, dlouhé srsti a krásného černého pigmentu. 

  • Výška 65cm

  • DKK A, DLK 0/0

  • DNA, MDR1 +/-, DM N/N

AMADEO MAX-MEL BIELI NEBESKÍ VLCI

Amadeo je syn Maxe, který je druhým kandidátem pro naši Bertu. Amadeova matka Melanie pochází z Francie a je to krásná pevná fena, dlouhé srsti jako naše Berta. Amadeo je výstavně úspěšný a pohodový pes a jeho jméno mu opravdu padne, protože rád zpívá a rád se směje. Stal se už otcem a mohu říct, že potomci jsou opravdu krásní. 

  • Výška 65cm

  • DKK A, DLK 0/0

  • DNA, MDR1 +/+, DM N/N