Vrh – E

15.5.2023

3 pejsci & 3 fenky

Zdravotní stav : MDR 1 +/+ čistí po rodičích , DM N/N čistí po rodičích

Emir, Exon, Edgar, Elza, Ebbygail, Enola

První pozdravy z nových domovů

A máme tu našeho Emirka, ale doma mu říkají Emilek. Ten klučina se opravdu skvěle zabydlel a svého pána poslouchá jako pořádný velký kluk a své paničky bere jako oporu. No je to proutník a se ženskýma to prý umí velmi dobře nám bylo řečeno.

4 měsíce

I Elza se zabydlela, ale jak byla tichá myška, tak pomalinku začala vystrkovat zoubky, ale její majitelka hned nastavila pravidla a vše jde jak má. Taky se hezky skamarádila se zlatým retrívrem, který je jejím velkým bráškou.

Další slečna dračice Enola. Ta si žije hezky na samotě u lesa a svůj nový domov si krásně hlídá, za co je majitelka moc ráda. Jde poznat, že je po mamince Bertě, která náš domov hlídá pořádně a nic ji neunikne.

4.měsíce
4.měsíce

A máme tu pozdrav od našeho nejmenšího bojovníka Exonka z Javorníka. Exon je od našeho domova nejblíže a tak se za ním určitě přijedeme na podzim podívat. Se svým sousedem panem čuvačem se už poznal a kluci si padli do oka.

4.měsíce

Rošťanda a zároveň miláček mojí mamky Eggybail, se zabydlela taky velmi dobře. Čekala tam na ni další spolubydlící menšího vzrůstu, ale taky další švýcarská kamarádka, kterou občas majitelé hlídají.

4.měsíce

Edorek nás opustil jako první. Svou dlouhou cestu zvládnul na výbornou a zde jsou první momenty z nového domova.

4.měsíce

25.7.2023

Emirek si pobyt u nás prodloužil o 14dní a tak měl celou smečku jen sám pro sebe. krásně si to užíval a opravdu těch 14 dní mu dalo hodně. Naučil se samostatnosti, respektu a učenlivosti.

ODJEZDY DO NOVÝCH DOMOVŮ

Edor Nika-Ho

8.7.2023

Máme 7 týdnů, očkování jsme zvládli a jsme připraveni na své nové domovy.

28.6.2023

Předvečerní řádění, snaha nás utahat, abychom spali až do rána. Ale nepodařilo se 🙂

26.6.2023

Poslušně hlásíme, že jsme pěkní rošťáci a už jsme během 14 dní poznali naše budoucí rodiny, teda až na brášku Edýho, který bude velké překvapení, ale jeho rodina jako ty naše ho pečlivě sledují a ptají se na nás. Za 14 dní se rozutečeme, ale do té doby si to pořádně ještě užijeme doma s naší mamkou, babičkou a sestrou Ciou. Strejdové Harppy a Chato nás pozorují hezky zdálky :-). Fotky 5 a 6 týden.

12.6.2023

Jsou nám 4 týdny a už to s námi pěkně šije 

5.6.2023

Dnes jsme na světě 3 týdny. Lozíme, zkoumáme okolí a poznáváme nové věci, zvuky, ale prý jsme nejhodnější když spíme.

29.5.2023

Jsou nám 2 týdny a dnes na pár minutek poprvé venku se seznámení s babičkou Astou. Ostatní členové smečky ještě musí počkat, ale už se na ně těšíme až je taky poznáme.

22.5.2023

Dnes nám je týden a hezky rosteme 🙂