2020


Asta Lucky a Alma Ria

hledají nový dom

Hledáme 2 nové domovy pro dvě 3,5 leté feny z našeho vrhu A – Alma Ria a Astu Lucky. Fenky spolu vyrůstaly na farmě.

Kvůli tíživé situaci majitelů jsem fenky odebrala. Feny se začaly chovat jako smečka vůči hospodářským zvířatům a proto musí mít každá svou rodinu.

Fenky jsou kontaktní, mazlivé, čistotné,kastrace v jednání. Hodí se do aktivní rodiny s dětmi a domem se zahradou, ale nejraději bez hospodářských zvířat. Kočky moc neřeší. Jsou zvyklé spát venku v kotci a mají rády pohyb. Chození na vodítku moc neumí, ale na tom pracujeme. Fenky potřebují hlavně kontakt a každá svou rodinu. Alma je temperamentnější, nemá problém s poznáváním psů, ale potřebuje čas. Asta je citlivější a musí se na ni pomalu.

Asta Lucky

Alma Ria


7.6.2020

Vnoučata naší Amber rostou do pěkných rošťáků.


8.5.2020


4.5.2020


2.5.2020

Amber Nika-Ho se stala matkou 2 fen a 4 kluků.16.4.2020

Čas letí jako voda ..


2.4.2019

Byla potvrzena březost naší fenky z Vrh – A. Chovatelská stanice přijímá rezervace na štěňátka.


7.3.2020

Den v Brně. Ještě než začal zákaz, tak se mi i Harppovi podařilo se dostat na kurz – Prvni pomoc psa, který byl opravdu super a hodně mi pomohl a ukázal mi cestu, jak se zachovat při zranění psa a jak mu dát první pomoc. Jako majitelce psů a člověku, který se svými čtyřnohými parťáky chodí na procházky, jízdy na kole či běh, je dobré vědět jak se zachovat v dané situaci. Tento kurz doporučuji. Lektoři jsou super a je možnost si vzít psa sebou a na něm pak vyzkoušet praktickou část. Což si Harppy vyzkoušel a byl úžasný a za to mu moc děkuji. Až bude další tak vezmu Chata, to bude veselo, i když lektorky mi sami řekli příště vem klidně oba, ale to si musím prvně zjistit jací tam budou psí posluchači :-).. Zde je fotka ze semináře a já osobně se těším na další 🙂
2.3.2020

Vrh A oslavil 3 roky. Je neuvěřitelné jak ten čas letí. Všechny 4 sestry jsou zdravé, šťástné a jedna z nich se v květnu stane matkou.


1.2. – 2.2.2020

Se konala MVP Brno. Naše chovatelská stanice měla v sobotu zastoupení z Vrhu B a to naše fenka Berta Nika-Ho a Beowulf Jambo Nika-Ho. V neděli se k sourozencům přidal i bráška Bumblebee Jambi Nika-Ho. Všichni sourozenci byli v mezitřídě, která byla zastoupena soupeři. V sobotu jela podpořit své děti i mamka Asta Lady Moravia Traj a po oba dva dny se krásně předvedla i babička našeho vrhu a matka naší Asta Tara Chelsey Donnevara,která se jako veteránka předvedla a stala se šampionkou Veterána.


24.1.-26.1.2020

MVP Nitra. 3 náročné , ale úspěšné dny . Naše fenka Berta 3x získala V2.rCAC a to měla silnou konkureci.

Náš Saarloos Chato se úspěšně rozloučil se svojí výstavní kariérou na Slovensku. V sobotu získal BOB a v neděli BOS a taky poslední a nejvyšší titul šampiona SKJ. Tím se stal prvním SAV s tímto titulem.


19.1.2020

Tak nám napdl první a i poslední sníh. Hned jsme toho šli využít a naše kamarádka sousedka Natálka s bráškou postavili krásného sněhuláka.


13.1.2020

Tak je tu rok 2020 a začíná i nová výstavní sezóna , kterou jsme započali na NVP v Brně. Berta a bratr Beuwulf Jambo Nika-Ho v tř. mezitřídě, Asta Lady Moravia Traj v tř.pracovní a taky přijela babička Tara Chelsey Donnevara.

Berta Nika-Ho V1, CAC , Národní vítěz

Beowulf Jambo Nika-Ho V1, CAC

Tara Chelsey Donnevara V1,CAC, NV , BOB , BIG 4

Asta Lady Moravia Traj VD ( povánoční kg )

z leva Tara Chelsey Donnevara, Berta Nika-Ho, Asta Lady Moravia Traj a Beowulf Jambo Nika-Ho