Vrh – E

15.5.2023

3 pejsci & 3 fenky

Zdravotní stav : MDR 1 +/+ čistí po rodičích , DM N/N čistí po rodičích

Emir, Exon, Edgar, Elza, Ebbygail, Enola

Setkání sourozenců

Enola a Ebby
Enola a Ebby

První pozdravy z nových domovů

A máme tu našeho Emirka, ale doma mu říkají Emilek. Ten klučina se opravdu skvěle zabydlel a svého pána poslouchá jako pořádný velký kluk a své paničky bere jako oporu. No je to proutník a se ženskýma to prý umí velmi dobře nám bylo řečeno.

4 měsíce

I Elza se zabydlela, ale jak byla tichá myška, tak pomalinku začala vystrkovat zoubky, ale její majitelka hned nastavila pravidla a vše jde jak má. Taky se hezky skamarádila se zlatým retrívrem, který je jejím velkým bráškou.

Další slečna dračice Enola. Ta si žije hezky na samotě u lesa a svůj nový domov si krásně hlídá, za co je majitelka moc ráda. Jde poznat, že je po mamince Bertě, která náš domov hlídá pořádně a nic ji neunikne.

4.měsíce
5 měsíc

4.měsíce

A máme tu pozdrav od našeho nejmenšího bojovníka Exonka z Javorníka. Exon je od našeho domova nejblíže a tak se za ním určitě přijedeme na podzim podívat. Se svým sousedem panem čuvačem se už poznal a kluci si padli do oka.

4.měsíce

Rošťanda a zároveň miláček mojí mamky Eggybail, se zabydlela taky velmi dobře. Čekala tam na ni další spolubydlící menšího vzrůstu, ale taky další švýcarská kamarádka, kterou občas majitelé hlídají.

5 měsíc
4.měsíce

Edorek nás opustil jako první. Svou dlouhou cestu zvládnul na výbornou a zde jsou první momenty z nového domova.

4.měsíce

25.7.2023

Emirek si pobyt u nás prodloužil o 14dní a tak měl celou smečku jen sám pro sebe. krásně si to užíval a opravdu těch 14 dní mu dalo hodně. Naučil se samostatnosti, respektu a učenlivosti.

ODJEZDY DO NOVÝCH DOMOVŮ

Edor Nika-Ho

8.7.2023

Máme 7 týdnů, očkování jsme zvládli a jsme připraveni na své nové domovy.

28.6.2023

Předvečerní řádění, snaha nás utahat, abychom spali až do rána. Ale nepodařilo se 🙂

26.6.2023

Poslušně hlásíme, že jsme pěkní rošťáci a už jsme během 14 dní poznali naše budoucí rodiny, teda až na brášku Edýho, který bude velké překvapení, ale jeho rodina jako ty naše ho pečlivě sledují a ptají se na nás. Za 14 dní se rozutečeme, ale do té doby si to pořádně ještě užijeme doma s naší mamkou, babičkou a sestrou Ciou. Strejdové Harppy a Chato nás pozorují hezky zdálky :-). Fotky 5 a 6 týden.

12.6.2023

Jsou nám 4 týdny a už to s námi pěkně šije 

5.6.2023

Dnes jsme na světě 3 týdny. Lozíme, zkoumáme okolí a poznáváme nové věci, zvuky, ale prý jsme nejhodnější když spíme.

29.5.2023

Jsou nám 2 týdny a dnes na pár minutek poprvé venku se seznámení s babičkou Astou. Ostatní členové smečky ještě musí počkat, ale už se na ně těšíme až je taky poznáme.

22.5.2023

Dnes nám je týden a hezky rosteme 🙂