2016

3. – 4.12.2016

DUOCACIB Nitra je naše tradiční Vánoční a zároveň ukončení vístavní sezony. CHato byl opět sám ve své tř.otevřené, ale dokázal něco výjmečného. Dokázal že plemeno saarloosův vlčák dokáže i běhat v kruhu, krásně předvést

Po oba dva dny získal 2x V1, 2x CAC, CACIB, BOB


24.9.2016

NVP Brno. CHato i Asta se jeli ukázat a podařil se obou krásný úspěch.

                Asta tř.pracovní V1, CAC                                    CHato tř.mezitřída V1, CAC, Národní vítěz, BOS


10.9.2016

Klubová speciální vístava BŠO Česká Skalice. Asta získala titul Klubový šampion a vítězka tř.pracovní.


20.8.2016

V horkém srpnovém dnu jsme vyrazili do Bratislavi na vístavu se Chatem. Cesta byla dlouhá a to díky nepřehlédném označí staré části Bratislavi, tak že jsme bloudili a taky díky pořadatelům, kteří nezajistili dostatek parkovacím míst, tak že po vístavě nás čekalo za oknem auta překvapení a to od POLICIE BRATISLAVA :). Naštěstí se vše vysvětlilo a mi do budoucna  můžeme v klidu jezdit k našim sousedům slovákům :). CHata to se krásně předvedl a poznal i saarlosí kamarádku Lunu, které se i on sám líbil. CHato se v tento horký den stal JUNIOR ŠAMPIONEM SK :)..


4.6.2016

Už 5 rokem jezdíme do Zlína na Krajskou vístavu. Je to taková naše tradice, ale letos náš tým byl obohacen novím členem a to CHatem, který se tak vyzkoušel jak to chodí v kruhu a samozřejmě všichni z něj byli paf, jelikož byl jediný SAV na vístavě. Harppy, Asta a CHato se krásně předvedli a taky jsme skvěle zaváleli v páru.

Asta Lady Moravia Traj tř. pracovní V1, VT, KV

Lars la Blankpapilio tř.otevřená V1, VT, KV

Guipagho CHato Miraja tř. mladý V1, VT

Asta a Lars 2. místo v párech


29.5.2016

Krásný slunečný den na procházku lesem .


5.5.2016

Asta oslavila své 2.narozeniny a jako dárek si dala složení zkoušky ZM.


16.4.2016

CHato oslavil své 1.narozeniny


2. – 3.4.2016

CHato na MVP Nitra se krásně převedl. Jako jediný SAV na vístavě ukázel, že není SAV vždy bázlivý. On je toho opakem. Má rád společnost a to se líbilo i posuzujícím.

2x V1, 2x CAJC, 2x BOB


 26.3.2016
Sobotní den jsme strávili na dvou místech. Asta jela na Klubovou vístavu BŠO, kde se jí podařilo vyhrát svou třídu a taky byla úspěšně uchovněna. CHato jel na Krajskou vístavu do Vyškova, která byla pořádana naší kamaroudkou se závodů , ale hlavně jsme se těšili na brášku Hunta. Bráškové se viděli poprvé a krásně se k sobě měli.
 
Asta Lady Moravia Traj tř. otevřená V1, CAC
 
Guipagho Chato Miraja V1, VT a Grey Hunt Miraja V2
Těšíme se na další společné souboje v kruhu 🙂

19.3.2016

Tak a máme za sebou poslední 4.závod JM ligy v sezoně 2015/2016 v ZZO. Byl to opravdu studený a na konci i deštiví den, ale super rozloučení a závodění s přáteli. Na úvod jsme překvapili s počtem běloušků a to celkem s 5 jedinci a všichni jsme závodili v ZZO. Asta jela taky a vyskoušela si závodění a hned 4.místo. Za to Harppy se v posledním závodu opravdu předvedl. Natáhnul vůni, háravé krásky a zamiloval se.Taky to tak i vypadalo :)..

Celkově se umístil v sezoně 2015/2016 v ZZO na 3.místě 🙂


27.2.2016

Studená únorová sobota a s Harppym jedem směr Brno Rybníček, kde se koná 3.kolo JM ligy. Po příjezdu jsem byla zděšená kolik závodníků je v ZZO a tak jsem řekla Harppymu, že když se dostanem do TOP 5 bude na něj hrdá. Než jsme nastoupili na startovní čáru, tak jsme prošli kolem pohárů a tam byla a dívala se na nás , symbol závodu – ZMRZLÁ VRÁNA. S Harppym jsme se na sebe podívali a je změna. Ta vrána musí být v naší skleněné vitríně mezi ostatními poháry. Úplně nás to nakoplo a co Vám budu povídat. Stalo se, s Harppym jsme stáli na stupínku vítězů na 2.místě a vrána ta je mezi trofejema 🙂


6. – 7.2.2016

Vístavní sezonu jsme letos zahájili MVP Brno. Asta v tř.mezitřídě a ve velké konkureci se krásně předvela.

Sobota V1, CAC, r.CACIB

Neděle V2, r.CAC


25.1.2016

CHato 8.měsíců


 16. – 17.1.2016

Už je to 3 rokem co vístavní sezonu začínáme a i ukončujeme u našich sousedů slováků v Nitře.

Asta se krásně předvedla.

Sobota – V3

Neděle – V2, r.CAC